Strona: Koło Naukowe Dynamiki Układów Mechanicznych / Politechnika Rzeszowska

Koło Naukowe Dynamiki Układów Mechanicznych

red. Piotr Gierlak

Koło Naukowe Dynamiki Układów Mechanicznych działa przy Katedrze Mechaniki Stosowanej i Robotyki na Wydziale Budowy Maszy i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej. Zostało założone w marcu 2021 roku przez studentów specjalności silniki lotnicze studiujących na kierunku lotnictwo i kosmonautyka.

Celem Koła jest umożliwienie jego członkom rozwijania i pogłębiania wiedzy na temat:

• modelowania i symulacji dynamiki układów mechanicznych,
  • badań eksperymentalnych układów,
  • przetwarzania i analizy sygnałów pomiarowych,
  • diagnostyki układów mechanicznych,
  • stosowania technik inteligencji obliczeniowej w zagadnieniach dynamiki układów mechanicznych.

Statut Koła można pobrać tutaj